Ευχαριστήριο στη μνήμη

Η Διεύθυνση, το εκπαιδευτικό προσωπικό και οι μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Κορυφής ευχαριστούν θερμά την οικογένεια του Κωνσταντίνου Νεδελκόπουλου που έφυγε από τη ζωή στις 19 Ιανουαρίου (πρώην διευθυντή Δημοτικού Σχολείου Κορυφής) για τον προτζέκτορα που δώρισε στη μνήμη του για  το σχολείο μας (το σχολείο της καρδιάς του όπως έλεγε).

Ο Κωνσταντίνος Νεδελκόπουλος ήταν εκτός από φίλος μας αδερφός μας, οικογένεια μας.

Με απλά λόγια ήταν ο Διευθυντής της καρδιάς μας , προσέφερε την ψυχή του στο σχολείο, δούλεψε για την επέκταση του και φρόντιζε με τον όμορφο και πειραχτικό του τρόπο να είμαστε πάντα ενωμένοι. Όλα αυτά τα οφείλουμε σε αυτόν , μεγάλο πρότυπο για όλους εμάς που συνεργαστήκαμε μαζί του.

Θα είναι  πάντα στην καρδιά μας  και κομμάτι της  ζωής μας. Καλή ανάπαυση στην ψυχή σου Κώστα Νεδελκόπουλε, σε αγαπούσαμε και θα σε αγαπάμε πάντα.

Η διεύθυνση

το εκπαιδευτικό προσωπικό του Δ/Σ Κορυφής